Niniejszy regulamin określa warunki i zasady korzystania ze sklepu internetowego JK Collection (czapkizimowe.info)

I. Informacje ogólne

1. Regulamin niniejszy jest regulaminem świadczenia usług droga elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług droga elektroniczną )Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)

2. Właścicielem sklepu internetowego CZAPKIZIMOWE.INFO jest firma HANDEL OBWOŹNY WYNAJEM POKOI GOŚCINNYCH I ŻYWIENIE JACEK KARCIARZ, ul. Jana Pawła II 287B, 34-425 Biały Dunajec, Nip 736-110-75-62, REGON 492823677; konto bankowe 16 1020 3466 0000 9202 0109 6742

3. Akceptacja regulaminu oznacza wyrażenie zgody przez Użytkownika na przetwarzanie danych osobowych umieszczonych w formularzu rejestracyjnym dla celów należytego wykonania umowy. Dane osobowe Użytkowników nie będą udostępniane innym podmiotom (Ustawa o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm. )

4. Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych prawa autorskie sklepu internetowego CZAPKIZIMOWE.INFO oraz wszelkich treści w nim zawartych należą do firmy JK Collection Jacek Karciarz.

5. Sklep CZAPKIZIMOWE.INFO zastrzega sobie prawo wycofania ze sprzedaży niektórych produktów znajdujących się aktualnie w ofercie.

II. Składanie zamowień,realizacja, dostawa,reklamacje i zwroty

1. Warunkiem koniecznym korzystania ze sklepu internetowego CZAPKIZIMOWE.INFO jest rejestracja poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.

2. Umowa sprzedazy zawarta jest z chwilą potwierdzenia przez CZAPKIZIMOWE.INFO przyjęcia zamówienia do realizacji.

3. Wszystkie podane ceny produktów są cenami brutto.

4. Sklep internetowy CZAPKIZIMOWE.INFO  rozpoczyna realizację zamówienia w procedurze "płatność przy odbiorze" niezwłocznie, natomiast zamowienia opłaconego przelewem niezwłocznie od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ( przelew zwykły).

5. Zamówienia przyjmowane są 24h na dobę przez wszystkie dni w roku. Realizacja zamówień odbywa się wyłącznie w dni robocze w godzinach 9-17.

6. Wysyłka towaru następuje w terminie do 4 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia przez sklep CZAPKIZIMOWE.INFO .

7. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszty wysyłki w całości pokrywa Klient. Doliczane są one do zamówienia zgodnie z cennikiem obowiązującym w dniu składania zamówienia. Wysokość kosztu dostawy zamieszczona jest w koszyku podczas składania zamówienia.

8. Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument sprzedaży (faktura bądź paragon), zgodnie z wymaganiem Klienta. Stanowi on potwierdzenie treści złożonego zamówienia.

9. Sklep internetowy CZAPKIZIMOWE.INFO nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w dostawie zamówionego towaru, wynikające z winy firmy kurierskiej.

10. Wszelkie reklamacje składane przez Klientów będą rozpatrywane w terminie do 14 dni. W przypadku uznania reklamacji Klientowi zostaną zwrócone koszty wysyłki(Najtańsza opcja wysyłki z cennika dostaw zawartego na stronie www.czapkizimowe.info ).

11. Klient może zwrócić produkt bez podania przyczyny w terminie do 10 dni od daty odebrania przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem mailem na adres  kontakt@czapkizimowe.info. Koszty wysyłki ponosi Klient.

III. Postanowienia końcowe

1. We wszystkich sprawach nie objętych w Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883, z późn. zm.)

2. Sklep internetowy CZAPKIZIMOWE.INFO zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu.